Konstruktor-Technolog

Tomplan Sp. z o.o.

Umowa o pracę
Tomplan Lubochnia
Opublikowano 3 miesiące temu

** Zakres obowiązków:

· projektowanie nowych autorskich wyrobów oraz realizacja projektów zamawianych przez klientów

· opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej / technologicznej (modelowanie 3D, dokumentacja 2D)

· wdrażanie nowych wyrobów do produkcji seryjnej

· zapewnienie wsparcia technicznego bieżącej produkcji

· konstruowanie przyrządów produkcyjnych

· tworzenie kalkulacji cenowych

** Wymagania:

· preferowane wykształcenie wyższe techniczne

· znajomość czytania i wykonywania rysunku technicznego

· znajomość procesów obróbki stali ( m.in. cięcie laserowe, gięcie, spawanie, obróbka mechaniczna).

· dokładność i samodzielność podejmowanych działań

· komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

· dobra znajomość oprogramowania CAD 3D (preferowane CREO)

· Mile widziany język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym

** Oferujemy:

· atrakcyjne warunki wynagrodzenia

· zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę

· możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

· możliwość rozwoju zawodowego

· szkolenia zawodowe

· pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

· przyjazną atmosferę

Masz jakieś pytania? Zadzwoń pod numer 531 095 304 i podaj interesujące Cię stanowisko.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojej kandydatury na adres email: rekrutacja@tomplan.pl lub składanie osobiście w siedzibie firmy –

Lubochnia ul. Tomaszowska 50

Prosimy o dopisanie i podpisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TOMPLAN Group z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Cechy oferty pracy

StanowiskoKonstruktor-Technolog