Nowy, większy ‘Tommy’ z serii przyczep kempingowych!

Chcielibyśmy Państwu zaprezentować naszą nową przyczepę „Tommy” z serii TK, która jest drugim i większym modelem z naszej rodziny przyczep kempingowych. „Tommy” jest to typowa, w pełni wyposażona przyczepa kempingowa, która posiada część sypialnianą, kuchenną, a także łazienkę. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu dedykowanego, idealnie dopasowanego przedsionka. Niekwestionowanym atutem tej przyczepy jest jej docelowa masa całkowita wynosząca 750 kg, dzięki czemu może z nią jeździć każda osoba posiadająca prawo jazdy kategorii B.

Wnętrze kempingu tworzą trzy części, których łączne wymiary wynoszą: 305x194x185. Część przyczepy może tworzyć przestrzeń dzienną (użytkową) z rozkładanym stolikiem, dwiema kanapami po bokach oraz małą szafą i wiszącą szafką. Po złożeniu stolika i rozłożeniu kanap otrzymujemy część sypialnianą z wygodnym dwuosobowym łóżkiem o wymiarach 200×200. W tej części przyczepy znajduje się także gniazdo USB. Aneks kuchenny składa się między innymi z płyty kuchennej dwupalnikowej, zlewozmywaka oraz chłodziarki o pojemności 60l.
W łazience umieszczony został brodzik z zasłoną prysznicową, umywalka, chemiczna toaleta obrotowa, a także lustro. Przyczepa posiada oświetlenie LED. Zastosowane w przyczepie okna kasetowe Dometic wyposażone są w rolety oraz moskitiery, co niewątpliwie wpływa na komfort użytkowania. Standardowo przyczepa wyposażona jest oś hamowaną, instalację elektryczną 230V, 12V, akumulator, instalację wody zimnej, instalację wody brudnej, podstawową instalację gazową z uchwytem na dwie butle z gazem, a także ledową lampę przedsionka oraz trzecie światło STOP. W dodatkowym wyposażeniu można znaleźć między innymi ogrzewanie Truma Varioheat, ogrzewanie podłogowe, instalację wody ciepłej wraz z termą elektryczną, amortyzatory osi, stopień wejściowy FIAMMA, koło zapasowe, felgi aluminiowe, kołpaki kół oraz wspomniany wcześniej przedsionek.

Pomimo niewielkich wymiarów przyczepa jest w pełni funkcjonalna, posiada wiele udogodnień i atutów dla miłośników wypoczynku na polu kempingowym, ceniących sobie mobilność, niezależność, a zarazem wygodę użytkowania. Wersja przyczepy wyposażonej w ogrzewanie daje możliwość korzystania z niej także w chłodniejsze dni, co niewątpliwie jest atutem dla osób chcących odpoczywać poza sezonem letnim.

Model ten dostępny będzie w sezonie 2022. W przyszłości nasza oferta zostanie poszerzona o inne wersje przyczep linii TK. Informację o nich będziemy przekazywać Państwu na bieżąco. Zapraszamy do kontaktu.