Pracownik Produkcji – obsługa frezarek CNC

Tomplan Sp. z o.o.

Umowa o pracę
Tomplan Lubochnia
Opublikowano 3 miesiące temu

** Opis stanowiska:
– Przygotowanie podzespołów do montażu przyczep;
– Frezowanie – obsługa maszyn CNC;
– Frezowanie ‘’sandwich’’ + sklejka;
– Korekty programowe.

** Wymagania:
– Samodzielność i dokładność;
– Chęć do nauki i samodoskonalenia się;
– Umiejętność czytania rysunku technicznego;
– Gotowość do pracy w systemie jedno / dwuzmianowym;
– Znajomość maszyn CNC będzie dodatkowym atutem.

** Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie;
– Stabilną pracę w rozwijającej się firmie;
– Dobrą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i jasnej komunikacji.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń pod numer 531 095 304 i podaj interesujące Cię stanowisko.
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojej kandydatury na adres email: rekrutacja@tomplan.pl lub składanie osobiście w siedzibie firmy –
Lubochnia ul. Tomaszowska 50
Prosimy o dopisanie i podpisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TOMPLAN GROUP w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Cechy oferty pracy

StanowiskoPracownik Produkcji – obsługa frezarek CNC