Elektryk – Pracownik Produkcji Przyczep (4.242-6.500)

Tomplan Sp. z o.o.

Umowa o pracę
Tomplan Lubochnia
Opublikowano 3 miesiące temu

** Zakres obowiązków:

· montaż instalacji elektrycznych w przyczepach,

** Wymagania:

· samodzielność i dokładność,
· chęć do nauki i samodoskonalenia się,
· umiejętność czytania rysunku technicznego,
· gotowość do pracy w systemie dwu-zmianowym,
· mile widziane aktualne uprawnienia elektryczne do 1 kV,

** Oferujemy:

· atrakcyjne wynagrodzenie,
· stabilną pracę w rozwijającej się firmie,
· dobrą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i jasnej komunikacji.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń pod numer 531 095 304 i podaj interesujące Cię stanowisko.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojej kandydatury na adres email: rekrutacja@tomplan.pl lub składanie osobiście w siedzibie firmy –

Lubochnia ul. Tomaszowska 50

Prosimy o dopisanie i podpisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TOMPLAN Group z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Cechy oferty pracy

StanowiskoElektryk