Pracownik prototypowni, monter pojazdów, mechanik samochodowy

Tomplan Sp. z o.o.

Umowa o pracę
Tomplan Lubochnia
Opublikowano 3 miesiące temu

** Opis stanowiska:

– podstawowe naprawy mechaniki samochodowej,

– montaż przyczep/elementów kontenerów samochodowych,

** Wymagania:

– samodzielność i dokładność,

– chęć do nauki i samodoskonalenia się,

– umiejętność czytania rysunku technicznego,

– mile widziane uprawnienia spawalnicze,

** Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– stabilną pracę w rozwijającej się firmie,

– dobrą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i jasnej komunikacji.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń pod numer 531 095 304 i podaj interesujące Cię stanowisko.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojej kandydatury na adres email: rekrutacja@tomplan.pl lub składanie osobiście w siedzibie firmy –

Lubochnia ul. Tomaszowska 50

Prosimy o dopisanie i podpisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TOMPLAN Group z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Cechy oferty pracy

StanowiskoPracownik prototypowni